Koła Naukowe Obszaru Czarnego

Pełnomocnik Rektora ds. Kół Naukowych Obszaru Czarnego:
dr inż. Paweł Janowski

Lp. Nazwa koła Opiekun Wydział Adres e-mail
1 Adamantium dr Wiktor Niemiec WIMiC adamantium@agh.edu.pl
2 Akustyki Architektonicznej dr inż. Adam Pilch WIMiR knaa@student.agh.edu.pl
3 Alchemist dr hab. Urszula Lelek-Borkowska WO alchemist@agh.edu.pl
4 Allchemia dr inż. Katarzyna Fendrych, prof. dr hab. Władysław Kubiak WIMiC allchemia@agh.edu.pl
5 Bozon dr Beata Ostachowicz WFiIS bozon@agh.edu.pl
6 CarbON dr inż. Jakub Szczurowski WEiP
7 Ceramit dr inż. Łukasz Gołek WIMiC ceramit-wimic@agh.edu.pl
8 ChemTech AGH dr hab. Danuta Olszewska, prof. AGH WEiP chemtech@agh.edu.pl
9 Electrosonus dr inż. Tomasz Korbiel WIMiR knelektrosonus@agh.edu.pl
10 Hexa dr hab. inż. Jacek Tarasiuk WFiIS sknhexa@agh.edu.pl
11 Hydrogenium prof. dr hab.inż. Janina Molenda WEiP hydrogenium@agh.edu.pl
12 Inżynierii Akustycznej dr inż. Dorota Czopek, mgr inż. Daniel Tokarczyk WIMiR knia@student.agh.edu.pl
13 Kerma dr hab. inż. Joanna Chwiej, prof. AGH WFiIS kerma@agh.edu.pl
14 Kernel dr inż. Antoni Dydejczyk WFiIS kernel@fis.agh.edu.pl
15 LabAcoustics dr inż. Paweł Pawlik WIMiR labacoustics@agh.edu.pl
16 Matematyków dr Witold Majdak, dr Paweł Morkisz WMS skm@agh.edu.pl
17 Matematyków Dyskretnych dr hab. Monika Pilśniak, prof. AGH, dr hab. Jakub Przybyło, prof. AGH WMS knmd@agh.edu.pl
18 Nucleus dr inż. Juliusz Leszczyński WIMiC nucleus@agh.edu.pl
19 RedoX dr hab. inż. Katarzyna Styszko, prof. AGH WEiP redox@student.agh.edu.pl
20 TD Fuels dr inż. Przemysław Grzywacz WEiP tdfuels@agh.edu.pl
21 Universeh Spaceteam AGH dr hab. inż. Piotr Kulinowski, prof. AGH Centrum Technologii Kosmicznych tdfuels@agh.edu.pl
22 Żelibetą dr inż. Łukasz Kołodziej WIMiC