01.03.2021

Webinaria dla beneficjentów grantów rektorskich - AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI AGH

Zapraszamy na cykl webinariów skierowanych do studentów realizujących projekty w ramach konkursu „Grant Rektora”.

Celem spotkań jest wyjaśnienie spraw związanych zarządzaniem i rozwojem projektów, których rezultaty mogą mieć potencjał wdrożenia w praktyce gospodarczej w postaci nowych produktów, usług.

Podczas cyklu webinariów poruszane będą zagadnienia związane z zarządzaniem własnością, w tym w szczególności korzyści i konsekwencje dla twórcy przeniesienia praw własności intelektualnej na AGH. Ponadto będzie można zapoznać się z ofertą Uczelni skierowaną do przedsiębiorczego studenta i doktoranta. Zespół Przedsiębiorczości Akademickiej CTT przybliży także kluczowe aspekty budowy i prowadzenia spółki kapitałowej, jako formy wprowadzania na rynek innowacyjnego pomysłu.

Wydarzenia organizowane są przez Centrum Transferu Technologii AGH oraz spółkę celową INNOAGH sp. z o.o. w ramach AKADEMII PRZEDSIĘBIORCZOŚCI AGH. Webinaria przeprowadzone będą w formule on-line z użyciem platformy MS Teams. Poniżej znajduje się link do formularza pod nazwą „formularz rejestracyjny”. Aby wziąć udział w szkoleniach należy wypełnić formularz znajdujący się pod linkiem.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Szczegółowy plan szkoleń do pobrania tutaj.